اموزشگاه زیبایی بیوتی آکادمی

ماساژ با توپ

ماساژ با توپ

ماساژ توپ یک ماساژ حرفه ای برای کل بدن و یک راه موثر برای استراحت دادن به عضلات، کسب آرامش، و فرار از استرس های روزانه زندگی است.این سبک ماساز نه خیلی گران است و نه خیلی ارزان. خبر خوب این است که شما می توانید یک ماساژ آرامش بخش را با یک جفت توپ تنیس انجام دهید. ابتدا، شما دو توپ تنیس را در کنار یکدیگر قرار می دهید و آنها را با نوار می پوشانید.شما همچنین می توانید از باندهای لاستیکی برای این منظور استفاده کنید.

برای ماساژ ساعد و مچ دست می توانید دست را بین دو عدد توپ قرار دهید و حرکت دهید و یا برای ماساژ پشت بدن می توانید توپ را روی سطح صاف قرار مثل دیوار یا زمین قرار دهید و بدن را حرکت دهید.
ماساژ توپ می تواند برای شانه و گردن نیز استفاده شود. برای این کار،شما باید از یک جوراب زنانه ساقه بلند استفاده کنید و سپس رول ماساژور را در مناطق مشکل ساز شانه و گردن قرار دهید.هنگامی که انجام این کار می توانید از یک فشار ملایم نیز بهره بگیرید. همچنین یک راه خوب برای انجام ماساژ با توپ این است در برابر یک دیوار ایستاده و بدن خود راحرکت دهید .
برای ماساژ کمر شما نیاز به تکیه در برابر دیوار دارید و باید توپ را بین عضلات دیوار قرار دهید . برای شروع باید به آرامی از زانو خم شوید و بلند شوید تا توپ روی عضلات شما حرکت نماید .
روش های دیگری نیز برای ماساز با توپ برای سایر اعضای بدن می باشد که در مطالب بعدی به آنها پرداخته خواهد شد.

 

0 پاسخ در "ماساژ با توپ"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی و دیزاین مجتبی جلیلی
X